NELER YAPARIZ
SERViSLERiMiZSizin için en iyi çözümler

İyi işler iyi sonuçlar verir. Peki bu sonuçları nasıl alıyoruz? Öncelikle, yarattığınız değerin farkındayız.

Programmatic Buying

RTB

RTB (Anlık açık arttırma sistemi) medya alım satımında gittikçe popülerleşen ve tüm dünya pazarlarındaki payını arttıran bir reklam ticareti yöntemidir. Reklampi olarak RTB konseptini Türkiye’de ki dijital reklam camiasıyla tanıştırmış ve en başarılı uygulayan operasyon ekiplerini bünyemizde barındırıyor ve doğru optimizasyon ve bidding teknikleri ile uluslararası kalitede bir hizmet sunuyoruz.

DSP & SSP

Kompleks programmatic buying eko-siteminde reklamverenler için en avantajlı, doğru envantere ulaşmak ve en geçerli hedefleme yapabilmek için kullanılan bir teknoloji katmanı olan DSP’ler (Demand Site Platform) Reklampi optimizasyon ekipleri tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Kullanılan DSP’ler: Mediamath, Double Click Bid Manager, ve iBILLBOARD gibi sektörde en çok kullanılan teknoloji markalarıdır. Kullanılan DSP’ler’in bağlı olduğu SSP’ler (Supply / Sell Side Platform), Sosyal Medya Platformları ve Ad Exchange’ler aracılığla Türk dijital ekosisteminde aylık 40 milyar reklam gösterimini aşan bir envanterde yayın yapabilmekteyiz.

Re-Targeting & Pro-Targeting

Re-Targeting (Yeniden Hedefleme) ilgili siteyi ve/veya ürünü ziyaret etmiş kişilere, aynı site ve ürün ile ilgili çeşitli formatlarda reklam gösterilmesidir. Prospect Targeting ( Satışa Dönüşebilir İlgili Kitle Hedeflemesi) kişi ilgili siteyi ziyaret etmemiş de olsa daha önce ki İnternet kullanım paternlerinin etiketlenmesi ve sanal bir zekanın yorumlaması suretiyle onun ilgisini çekecek ürünlerin ve hizmetlerin reklamlarının gösterilmesi ve böyle reklamverenin en doğru ve “yeni” ilgili bir kitleye ulaşması hedeflenir. Özellikle e-ticaret, havayolu, ve turizm firmaları tarafından sıklıkla kullanılması gerekn bu hedefleme yöntemleri, Dijital Partners ekibi tarafından da hem en premium yayıncılarda hem de Facebook’ta başarıyla kullanılmaktadır.

Data Minning

REKLAMPİ optimizasyon ekibi, Türk dijital reklam ekositemindeki en büyük eksiklerden biri olan “Big Data” açığını akıllı Behavioral Targeting ( Davranışsal Hedefleme), Audience Targeting ( Kitle Hedefleme), Interest Group Targeting ( İlgili Kitle Hedefeleme) gibi hedefelem teknolojilerini en efektif şekilde kullanabilmek için gereken altyapı ve know-how ile ajans müşterilerine çok daha verimli kampanyalar sunabilmektedir. Buradaki en önemli avantajımız bir adserver teknolojisini kendi içimizde barındırmamız ve müşterilerimize kendi datalarına sahip olma fırsatı sunmamızdır.