NELER YAPARIZ
SERViSLERiMiZSizin için en iyi çözümler

İyi işler iyi sonuçlar verir. Peki bu sonuçları nasıl alıyoruz? Öncelikle, yarattığınız değerin farkındayız.

Premium Web Site Planlaması

Türkiye'nin önde gelen networkleri tarafından pazarlaması yapılan Hurriyet.com.tr, Milliyet.com.tr, Mynet.com, Haberturk.com, Sabah.com.tr, Ligtv.com.tr, Izlesene.com gibi yüzlerce web sitesinde, temsil ettiğimiz markaların hedef kitlesine en uygun ve müşterimize en fazla geri dönüş sağlayacak (ROI) olan sitelerin kullanarak hazırladığımız planlardır. Bu sitelerde yaygın olarak Advertorial (Haber İçerikli Reklam), Pageskin (Sayfa Giydirme), RON CPC (Network Geneli Tıklama Bazlı Reklam), Rich Media, Standart Banner ve zel Uygulama ve Proje yayınları gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin web sitelerine erleştirttiğmiz dönüşüm kodları (conversion pixel) sayesinde hem kendi reklam sunucumuzdan (adserver) hem de Google Analytics üzerinden hedeflerimizi sürekli ölçüp reklam yayınlarını anlık olarak optimize etmekteyiz.

SEM (Arama Motoru Pazarlanması) Planlaması

Uzman ekiplerimiz tarafından Google Adwords, Search (Arama) reklamları ve Display (Görüntülü) reklamları gerçekleştirilmektedir. Özellikle e-ticaret, seyahat, emlak sektörleri gibi rekabetin çok fazla olduğu sektörlerde önemli deneyimleri olan ekibimiz Google Analytics ve Acquisio gibi araçlar kullanarak kampanya verimliliklerini sürekli optimize edip müşterilerimize raporlanmaktadır. Google görüntülü reklam ağında retargeting, Google Mobil envanteri üzerinden mobil reklamları kullandığımız reklam türleri arasındadır.

Sosyal Medya
Planlaması

Facebook başta olmak üzere, Twitter, Linkedin, Foursquare ve Instagram üzerinden geliştirdiğimiz projeler ile müşterilerimize arzu edilen sonuca yönelik olarak performans bazlı beğeni (like), satış, üyelik veya marka imajına ve etkileşimine yönelik yayınlar kurguluyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin sosyal medya stratejilerine uygun olacak şekilde kampanya fikrini üretiyor, görselleştiriyor, uyguluyor ve raporluyoruz.

Video Reklam
Planlaması

Web sitelerinde yayınlanan haber videoları, spor videoları, dizi videoları, eğlence videolarında, video öncesi (preroll), ortası (midroll), sonrası (postroll) ve bant (overlay) reklamları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kurguladığımız rich media içerikleri yayınlar sayesinde müşterilerimizi sitelerine yüksek sayıda yeni ziyaretçi kazandırıyor ve müşterimizin marka, ürün bilinirliğini ve farkındalığını arttırıyoruz.

Yerel Medya
Planlama

Reklam pi olarak, kardeş şirketimiz Ströer - Kentvizyon ile koordineli olarak önümüzdeki aylarda Antalya, İzmir, Ankara, Kayseri, Gaziantep gibi şehirlerde açacağımız ofislerle o şehirler ve çevrelerindeki şehirlerde faaliyet gösteren firmalara yerel olarak, ulusal bir medya planlama ajansının tüm hizmet ve ayrıcalıkları sunmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar bu şehirlere yapmış olduğumuz ziyaretlerde tanık olduğumuz dijitale olan büyük ilgiye rağmen, bu şehirlerde faaliyet gösteren konusunda uzman, 360 derece hizmet verebilecek çok az sayıda dijital medya planlama ajansı olduğunu gördük. Bu boşluğu Digital Partners, Ströer işbirliği ile doldurmayı planlıyoruz.

Mobil Reklam
Planlaması

Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ziyaret ettiği web sitelerinin mobil sayfalarında, aplikasyonlarında, tablet dergilerinde CPM (Gösterim), CPC (Tıklama) ve CPV (İzleme) olarak ücretlendirilen planlamalar gerçekleştirmekteyiz. İş ortaklarımız tarafından geliştirilen en son teknolojiler sayesinde baz istasyonları sayesinde mobil reklamları arzu edilen lokasyonda yayınlayabiliyoruz.

Ayrıca Turkcell, Vodafone ve Avea izinli veri tabanı kullanıcılarına yönelik hedefli SMS, MMS ve IVR reklamları gerçekleştirmekteyiz. Reklamların gösterilmek istendiği hedef kitleyi yaşi cinsiyet, eğitim durumu, meslek, gelir durumu, bulunduğu ülke, şehir, semt hatta cadde veya herhangi bir baz istasyonunun bulunduğu bir yapı olarak belirleyebiliyoruz.

AdServer
Hizmeti

Kardeş şirketimiz iBillboard aracılığıyla, dünyada ki en iyi reklam sunucularından birisi olan iBillboard Adserver'ı, reklam optimizasyonunu daha ileriye götürmek isteyen ve kendi datasını oluşturmak isteyen müşterilerimize sunuyoruz. Türkiye'de yerleşik ofisi olan ve buradan teknik destek verebilen iBillboard sunduğu hizmet kalitesi ve rekabetçi fiyatlarıyla öne çıkmaktadır.

Yurtdışı Medya
Planlama

Ströer Digital ve Ballroom Holding networkleri ve onların bağlı oldukları teknolojileri kullanarak yurtdışındaki yabancı dildeki web sitelerine veya Türk sitelerini yurtdışından ziyaret eden kişilere yönelik reklam vermek isteyen müşterilerimize hedef kitlelerine ulaşmak istedikleri sonuca yönelik dijital medya planlaması gerçekleştiriyoruz. Yayınlarımız, özellikle almanya başta olmak üzere Avrupa Ülkelerinde, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere EMEA (Ortadoğu ve Afrika) bölgelerinde gerçekleşmektedir.